Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

צרו עימנו קשר

אתם ואתן מוזמנים ומוזמנות לפנות אלינו עם כל שאלה או מחשבה באחת מהדרכים הבאות:

הודעה

בפייסבוק/אינסטגרם שלנו 

בטלפון

המוקד הטלפוני שלנו (במידה ויש)
פועל ב... (ימים ושעות) ומספר טלפון

לשלוח את פנייתכם
בטופס כאן למטה

נציג/ה שלנו
ייצרו עמכם/ן קשר בהקדם

שיהיה לכם ולכן יום – פרי כמה וכמה!

רגע לפני שאתם/ן שולחים שאלה, אולי כבר יש לנו תשובה בשבילכם/ן
אספנו כאן מספר שאלות שא.נשים נוטים לשאול אותנו.

הענבים הראשונים שאנחנו קוצרים בארבעונות הם – הארלי סוויט שהוא הזן הראשון שניתן לקצור והאררה האני פופ שהוא הזן הלבן השני הכי מוקדם שיש בעולם ותוכלו למצוא את שניהם כבר מאפריל על המדפים.

ארבעונות כחלק מהשותפות החקלאית ״בננות החוף כוללת בתוכה כ-35 חוות/ שותפויות חקלאיות ברחבי המדינה שמטפחות ואחראיות על כ-50 אלף דונם של שטחים חקלאיים מעובדים במגוון אזורי גידול בארץ, בתוכם כ-20 אלף דונם  מטעים וכ-30 אלף דונם של גידולי שדה. אתם מוזמנים/ות לעבור לדף החקלאים שלנו שם תוכלו למצוא בדיוק את כל המטעים שלנו ברחבי הארץ

ענבים (השייכים למשפחת הגפניים) הם פרי מזין שמכיל הרבה סיבים תזונתיים ונוגדי חמצון. בנוסף, מחקרים מראים כי לצריכת ענבים יש מרכיבים אשר תורמים לבריאות הלב, כמו פוליפנולים ואנטיאוקסידנטים היכולים להשפיע לטובה על גורמים לסיכון במחלות לב. בין הפוליפנולים האלה נמצא גם הרסרבטרול (resveratrol) הנמצא בקליפת הענב, בזנים שחורים, אדומים וירוקים. הרסרבטרול מוכר בעיקר מעולם היין אך נמצא גם בענבי המאכל.

יתרונות אלו בשילוב הטעם המתוק שלהם הופך את הענבים לחטיף ביניים איכותי ומפנק למבוגרים וילדים ובנוסף הם גם מהווים תוספת מרעננת ומיוחדת למנות מיוחדות מבשר, דגים ועד סלטים מקוריים.

כשמו כן הוא , זן לבן עם טעם של צמר גפן מתוק! הזן פותח ע\"י חברת Bloom Fresh בחוות ההשבחה בקליפורניה והוא מהזנים הפופולאריים ביותר בארצות הברית.

אנחנו יודעים שאתם רגילים לענבים שחורים ואדומים עם חרצנים שתמיד משאירים קצת טעם מריר בסוף הביס, אז זהו, שאצלנו זה לא ככה. כלל הזנים שאנחנו מגדלים, ירוקים, שחורים או אדומים, הם ללא חרצנים. ייתכן ויישארו בענב שרידי חרצן אך הם רכים, ללא טעם ואינם מפריעים לאכילה.

אנחנו מכירים את החשש הגדול של רוב הלקוחות מחומרי הדברה וזה נכון שענבים נחשבים פרי מרוסס, בדיוק בגלל זה אנחנו בארבעונות מקפידים מאוד לרסס את הענבים בטווח זמן המספיק לחומר להתפרק בענב לפני האכילה. כל הפירות שלנו ובכלל זה הענבים, עוברים בדיקות מעבדה למציאת שאריות חומרי הדברה לפני השיווק לפי תו התקן. ועל זה נאמר – מרוסס אבל באחריות!

מעל 80% מהזנים שאנחנו מגדלים כאן בישראל הם תוצר של חברות השבחה בינלאומיות!  חברת Bloom Fresh שאיתה אנחנו עובדים צמוד היא הבעלים של חלק מהזנים הכי נמכרים בעולם ובינהם: סוויט גלוב, סוויט סלבריישן וכותון קנדי. חברה נוספת שאנחנו גאים לשתף איתה פעולה היא חברת ARRA varieties  אשר מתמחה בפיתוח זנים מוקדמים ומשובחים ביניהם – האני פופ, פייר קראנצ\' ושוגר דרופ.

לזנים מסוימים (כמו למשל למיסטיק דרים) זה יש שכבה דקה שנקראת BLOOM שאולי יכולה להתפס כאבק אבל בעצם זו שכבה שמאד מוערכת בעולם כי ממנה ניתן להבין אם אשכול הענבים שלכם/ן עבר הרבה ידיים או לא – אם הוא עבר הרבה ידיים השכבה הזו תהיה מוכתמת ואם לא – היא תהיה אחידה ויפה.

תודה
על פנייתך

נציגינו יחזרו אליך בהקדם